Hazır spor toto kuponları, Spor toto sistemi, Spor toto tahminleri, Ücretsiz Spor toto formülleri

İddaa’da Sistem Nedir ve Sistem Nasıl Oynamalıyız

İddaa’da Sistem Nedir ve Sistem Nasıl Oynamalıyız

iddaa oynamaya yeni başlayanlar için “Sistem nedir?” sorusuna cevap vermek istedik. Sistem kuponlarının en karmaşık fakat en çok kazandıran tahminleridir. Diyelimki elinizde 5 adet   ve siz 3 maçlık bir  oluşturmak istiyorsunuz ama hangi 2 maçı elemek istediğiniz konusunda kararsızsınız. Bu 5 maçı sıstem 3 olarak oynayarak 5 tahminden olabilecek tüm 3 maçlı kuponları oluşturabilirsiniz.

İddaada sistem tablosuna baktığımız zaman ödenmesi gereken en az tutarın 10 TL olduğunu görürsünüz. Buradaki matematikte 5’in 3’lü kombinasyonları geçerlidir. Yani bu kupona 10 lira yatırarak bu 3’lü kuponların hepsine 1’er lira yatırmış oluyorsunuz. Eğer 5 misli oynarsanız da 10 kupona 5’er lira yatırmış ve toplamda 50 lira ödemiş olacaksınız. Aslında anlamanız gereken en önemli şey sistemin, tek tek birçok kupon yaparak elde edebileceğiniz seçenekleri tek kuponda birleştirmek olduğu. Maçlarınızın bazıları tutmasa da tutan diğer maçlardan para kazanabileceğiniz bir kupondur.

Kazanacağınız Parayı Nasıl Hesaplayabilirsiniz?

Sistem konusunda anlaşılmayan bir diğer konu da ne kadar para kazanılabileceği. Yaptığınız kuponun altında gördüğünüz tahmini kazanç için tüm maçların tutması gerekmekte. Örneğin 3 maç oynadınız. Bu kupondaki 5 maçın sadece 3’ü tutarsa hesaplamak için yalnızca bu 3 oranı çarpmanız lazım. 4 maç tuttuğunda ise kaybeden maçı devre dışı bırakıyoruz ve kazanan maçların oranını hesaplıyoruz.

Kazanacağınız parayı kısa yoldan kolayca hesaplayabilmeniz için küçük bir tüyo verecek olursak iddaa oyunlarının olduğu bir siteye gidip aynı oranlardan aynı kuponu işaretleyebilirsiniz. Bu yöntem size otomatikmen kazanacağınız ya da kazandığınız parayı gösterecektir.

 

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir