Teknoloji

Logo Dijital Dönüşüm ve Destek

“Logo Dijital Dönüşüm Danışmanlığı” Nedir?

Dijital dönüşüm sadece teknolojik yatırımların yapıldığı bir süreç olmayıp aynı zamanda yeni iş yapış şekillerinin de adaptasyonunu içeren bir dönüşüm sürecidir.
Dijital Dönüşüm Danışmanlığı, Logo Destek hizmetleri işletmelerin yeni teknoloji ve yeni iş yapış modellerine adaptasyonunu sağlamak amacı ile oluşturulan bir rehberlik hizmetidir.
Kurumların dijitalleşmede geldiği noktayı tespit etmesini sağlayarak müşterilerine ve kendisine sağlayacağı avantajları netleştirmesinde önemli bir rol üstlenmektedir.

Verim artışı için sürdürülebilir bir kültür oluşturulmasına yardımcı olur.

Logo destek hattı , verim artışının işletmenin geneline yayılması için yeni bir kültür oluşturulmasına da yardımcı oluyoruz. Bu sayede kurum genelinde oluşturulan bu kültürün sürdürülebilir olması da sağlanıyor.

Dönüşüm yolculuğunda doğru noktadan başlamanızı sağlar.

Firmaların mevcut durumlarını netleştirmelerini sağlayarak dijital dönüşüm yolculuklarına hangi noktadan başlamaları gerektiğini görmelerini sağlıyoruz. E devlet çözümleri ve Logo E fatura çözümleri ile işletmeler süreçlerini dijitale taşımaktadır.

İşinizi geleceğe taşımanıza imkan sağlar.

Kurum geneli oluşturulan kültürü doğru teknolojiler ile destekleyerek müşterilerinize daha fazla deneyim yaşatacak fırsatlar oluşturun.

Daha sağlam temeller üzerinde yükselmenizi destekler.

Logo Yazılım Bayi Dijital Dönüşüm Danışmanlığı oluşabilecek soru işaretlerini ortadan kaldırarak şirketlere mevcut kaynaklarının da kullanılarak daha verimli, daha rekabetçi ve daha sağlam temeller üzerinde yükselen bir yapı oluşturmalarında destek olacak şekilde kurgulandı.

Sürdürülebilir Destek İçin Logo Lem Yenileme Hizmetleri

Logo Yazılım Sürdürülebilir logo destek hizmetleri için önem taşıyan Logo Lem Yenileme, avantajları genel olarak, geçerlilik süresi boyunca, güncel yasal mevzuata tam uyum, hata giderici sürüm (bugfix) ve yeni geliştirilen standart özelliklerden müşteriler tarafından ücretsiz olarak yararlanmayı sağlayan bir üyelik modelidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir