Kullanıcı Görüşleri

Örnek Bir Kaç Kullanıcımızın Yorumları

Selim.s

2016 yılında satın almıştım kullanışı kolay ve anlaşılır bir program. Mesela Diğer sistemler gibi karmaşık olmaması en çok sevdiğim özelliği. Satıcı arkadaş ilgili ne sorduysam sabırla cevapladı. Kullanmaya devam ediyorum. Teşekkürler.

Cengiz.k

Abi Programın sayesinde 14 tutturdum, spor toto oyunu bende bir hobi oldu, ek olarak eskiden çok fazla kupon parası öderken, şimdi çok daha ucuza daha fazla seçenekle oynayabiliyorum. Tavsiye ederim. 

Bulut.a

Program kesinlikle güvenilir ve iş görüyor, bizzat test ettim , eğer ikili ve tekli seçenekleriniz doğru sonuçlanırsa formüllü kapalı maçlarınız %100 14 garanti tutturuyorsunuz. geçen hafta 13 te kaldım, nedeni banko tek yazdığım maç yattı. 🙁 

Hüsnü.y

Bilgisayar kullanamadığım için haftalık olarak belirlediğim seçenekleri siteye iletiyorum , bana oynanmaya hazır formüllü kupon gönderiliyor, hiç uğraşmıyorum, kaliteli güvenilir hizmet.

Spor Toto kullanıcı yorumları

Sizin İçin Formüllü Kuponlar Hazırlayabiliriz !

Eğer Bilgisayar kullanmıyorum yada ben uğraşamam diyorsanız , sizin belirleyeceğiniz seçeneklere göre formüllü kuponlarınızı biz hazırlayabiliriz , size sadece kuponu yatırmak kalır. Haftalık Kupon Hazırlama Hizmeti İçin Satın alma yapabilirsiniz.